TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Küresel Okuryazarlık Ağı Tanıtım Toplantısına Davetlisiniz

Güncelleme Tarihi 25.06.2020

Yuva Derneği, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Kyoto Club (İtalya) ortaklığı ile yürüttüğü Çevre Okuryazarlığı İletişim Ağı Projesi kapsamında kurulacak olan Küresel Okuryazarlık Ağı'nı tanıtmak üzere çevrimiçi bir konferansa davet ediyor. 1 Temmuz 2020 Çarşamba günü düzenlenecek olan webinar saat 14.00'te zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecek. Webinara kayıt için son tarih 29 Haziran 2020, saat 20.00.

Webinara kimler katılabilir?

Ankara, Balıkesir, Çanakkale, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir ve Mersin’de faaliyet yürüten, çevre eğitimi alanında çalışan, çalışmak isteyen ya da eğitim içeriklerine katkı
sunabilecek dernekler, vakıflar, sivil toplum ağları ve platformları, meslek örgütleri ve kent konseyleri ile belediyelerin ilgili birimleri webinara katılabilecek. 

Webinara kayıt olmak için https://zoom.us/webinar/register/WN_Av4Guo8lTyCgebs1Wo7bxA bağlantısını tıklayabilirsiniz. Webinara katılım 100 kişi ile sınırlıdır.

Konuşmacılar ise şöyle,

Özge Gökçe Aktaş (Çevre ve Sürdürülebilir Kalkınma Sektör Yöneticisi, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu)

Erdem Vardar (Direktör, YUVA)

Sergio Andreis (Direktör, Kyoto Club)

Pınar Özfırat (Proje Koordinatörü, YUVA)

İlgili haber: http://stgm.org.tr/tr/icerik/detay/kuresel-okuryazarlik-agi-kuruluyor

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.