TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Küçük Menderes Havzası Sürdürülebilir Kalkınma Mali Destek Programı

Güncelleme Tarihi 08.10.2019

İzmir Kalkınma Ajansı, Küçük Menderes Havzası Sürdürülebilir Kalkınma Mali Destek Programı için başvuruları almaya başladı.

Hedef bölgesi Küçük Menderes Havzası’nda yer alan Bayındır, Beydağ, Kiraz, Menderes, Ödemiş, Selçuk ve Torbalı ilçeleri olan Küçük Menderes Havzası Sürdürülebilir Kalkınma Mali Destek Programı'na başvurular 6 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecek. 

Bölgedeki beşeri ve doğal kaynaklar ile tarımsal ve ekonomik faaliyetleri sürdürülebilirlik odağında geliştirmeyi amaçlayan programın temel müdahale yaklaşımı ise tarımsal üretim süreçlerinde sürdürülebilir ve yenilikçi üretim, katma değerin sürdürülebilir üretim önlemleri alınarak artırılması ve tarım dışı ekonomik çeşitliliğin ve istihdam edilebilirliğin artırılması aracılığı ile kırsalda yaşayanlar için olanakların iyileştirilmesi olarak belirlendi. 

Programda İzmir’in Bayındır, Beydağ, Kiraz, Menderes, Ödemiş, Selçuk ve Torbalı ilçeleri içerisindeki uygulanmalı ve yatırımlar desteklenecek. 

Program Rehberi için lütfen tıklayınız.

Başvuru ve detaylı bilgi için lütfen bakınız.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.