TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

“Kriz Zamanlarında Liderlik” Yaz Okulu

Güncelleme Tarihi 17.07.2017

Türkiye Avrupa Vakfı’nın da destekleriyle; gerçekleşecek “Kriz Zamanlarında Liderlik” konulu yaz okulu başvuruları kabul etmeye devam ediyor.

Haber fotoğrafı

Avrupa Uluslararası Eğitim Merkezi (CIFE)’nin yarının liderleri için 18-30 Eylül tarihlerinde Fransa Nice’te düzenleyeceği “Mülteci krizine odaklanarak; AB ve Dünya’nın karşılaştığı güçlükleri anlamak ve bunlarla mücadele etmek” temalı yaz okulu için son başvuru tarihi 30 Temmuz 2017’dir.

Dünya, İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana yaşanan en büyük mülteci krizine tanık oluyor ve birkaç ciddi tehlike ile karşılaşıyor: Türkiye’nin geleceği ve Türkiye ile AB ilişkileri, Brexit, Popülizmin Yükselişi …

Yarının liderleri mevcut yapıları ve problemleri anlamalı ve onlarla baş etmek için gerekli becerileri geliştirmelidir. Bu iki haftalık seminer, katılımcılara mülteci krizine özel bir odaklanma ile büyük çaplı uluslararası zorluklarla pazarlık, yönetme ve bulma konularında yetkinlik kazandırıyor.

Yaz okulu, Uluslararası İlişkiler, Avrupa Çalışmaları ve Proje Yönetimi alanlarında önde gelen uzmanların önderlik ettiği konferanslar ve seminerlerden oluşmaktadır. Eğitim programı tüm bu yetkinliklerin kullanılacağı bir simülasyon oyunu ile tamamlanmaktadır. Nice’teki zamanlarında, katılımcılar kültürel ve sosyal aktivitelere katılma ve bir günlük gezide Monako’yu ziyaret etme fırsatı bulacaklardır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kaynak

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.