TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Kazete - 20.08.2009

Güncelleme Tarihi 08.10.2010

“Sivil Sesler” Festivali

İstanbul'da 25-27 Eylul tarihlerinde gerçekleştirilecek festival tüm sivil toplum örgütleri davet edildi.

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM)’nin, Türkiye’nin bircok yerindeki sivil toplum örgütlerinin katılımıyla düzenleyeceği “Sivil Sesler” Festivali, 25-27 Eylul’de Istanbul  Maçka’da Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Festivalde, tanıtım stantları kurulacak, çeşitli oturumlar, konserler, kültür-sanat etkinlikleri, atölye çalısmaları söyleşiler, kısa film/belgesel gösterimleri ve benzeri birçok etkinlik düzenlenecek.

Festivale katılmak isteyen sivil toplum örgütlerine STGM'den yapılan çağırı da şöyle denildi:

"Gelin seslerimizi birlikte duyuralım; yaptıklarımızı, yapacaklarımızı, hedeflerimizi ve hayallerimizi üç gün boyunca paylaşalım. Sizler de, sivil toplum örgütleri olarak festivalde stant açmak ve/veya farklı etkinlikler düzenlemek istiyorsanız <www.sivilsesler.org>  sitesindeki katılımcı formunu doldurarak en geç 31 Ağustos 2009 saat:17.00’ye kadar bize gönderin. Festival ile ilgili sorularınızı ise <bilgi@sivilsesler.org> e-posta adresinden bize ulaştıabilirsiniz. Başvurunun hemen ardından yapılacak olan seçimle festivale katılacak olan sivil toplum örgutleri belirlenecek ve <www.sivilsesler.org> adresinden duyurulacaktır."
 
http://www.kazete.com.tr/haber_detay.php?hid=2330

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.