Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Kazete - 20.08.2009

Güncelleme Tarihi 08.10.2010

“Sivil Sesler” Festivali

İstanbul'da 25-27 Eylul tarihlerinde gerçekleştirilecek festival tüm sivil toplum örgütleri davet edildi.

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM)’nin, Türkiye’nin bircok yerindeki sivil toplum örgütlerinin katılımıyla düzenleyeceği “Sivil Sesler” Festivali, 25-27 Eylul’de Istanbul  Maçka’da Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Festivalde, tanıtım stantları kurulacak, çeşitli oturumlar, konserler, kültür-sanat etkinlikleri, atölye çalısmaları söyleşiler, kısa film/belgesel gösterimleri ve benzeri birçok etkinlik düzenlenecek.

Festivale katılmak isteyen sivil toplum örgütlerine STGM'den yapılan çağırı da şöyle denildi:

"Gelin seslerimizi birlikte duyuralım; yaptıklarımızı, yapacaklarımızı, hedeflerimizi ve hayallerimizi üç gün boyunca paylaşalım. Sizler de, sivil toplum örgütleri olarak festivalde stant açmak ve/veya farklı etkinlikler düzenlemek istiyorsanız <www.sivilsesler.org>  sitesindeki katılımcı formunu doldurarak en geç 31 Ağustos 2009 saat:17.00’ye kadar bize gönderin. Festival ile ilgili sorularınızı ise <bilgi@sivilsesler.org> e-posta adresinden bize ulaştıabilirsiniz. Başvurunun hemen ardından yapılacak olan seçimle festivale katılacak olan sivil toplum örgutleri belirlenecek ve <www.sivilsesler.org> adresinden duyurulacaktır."
 
http://www.kazete.com.tr/haber_detay.php?hid=2330

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.