TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

kariyerhaber.com - 15.12.2007

Güncelleme Tarihi 08.11.2010

4 ilde "Yerel Destek Merkezleri" kuruldu

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM) Gaziantep Ticaret Odası seminer salonunda Gaziantepli sivil toplum kuruluş temsilcilerine yönelik bir bilgilendirme toplantısı yaptı.
STK'ların gelişimi ve güçlenmelerine katkıda bulunmak amacıyla verdikleri hizmetleri yerele yaymak için 4 ilde "Yerel Destek Merkezleri" kurduklarını belirten STGM Genel Müdürü Sunay Demircan, Eskişehir, Diyarbakır, Denizli ve Adana'da kurulan yerel destek merkezlerinin kendi illerindeki STK'larla birlikte çevre illerin STK'larına destek vereceğini söyledi.
Demircan, "Adana'da kurulan yerel destek merkezi Gaziantep başta olmak üzere Osmaniye, Hatay, Adıyaman, Kahramanmaraş, Mersin ve Niğde'de faaliyet gösteren STK'lara kurumsal kapasite geliştirme, proje döngüsü yönetimi eğitimleri, kampanya, ağ kurma ve kurumsal destek hizmetleri verecek bir bölgesel merkez niteliği görecek" dedi.
Kısa bir bilgilendirme toplantısından sonra katılan STK'ların temsilcilerinin sorularını yanıtlayan Sunay Demircan katılımdan hayli memnun olduklarını dile getirdi.

http://www.kariyerhaber.com/V1/Pg/NewsCityDetail/NewID/44816/CityCode/27/CityName/Gaziantep/CountryID/CatID/29/4_ilde

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.