Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Karakutu Gençler için Hafıza Yürüyüşü'ne Davet Ediyor

Güncelleme Tarihi 18.04.2019

‘Hafıza Yolculuğu’ isimli projeleri kapsamında gençlerin dini, cinsiyete dayalı, etnik veya politik nedenlerle tarihsel olarak dışlanmış gruplara yapılan haksızlıkları keşfetmesini sorgulamak amacıyla hafıza yürüyüşleri* düzenleyen Karakutu Derneği,  28 Nisan Pazar günü Beyoğlu'nda gerçekleştirilecek olan Hafıza Yürüyüşü için  katılımcılarını arıyor.

Yürüyüşe katılmak isteyenler 22 Nisan Pazartesi saat 18.00'e kadar  bit.ly/2UAtf1w adresindeki formu doldurarak başvurularını yapabilirler. 

Daha fazla bilgi ve sorularınız için hafizayurusu@karakutu.org.tr adresinden dernekle iletişime geçebilirsiniz. 

Hafıza Yürüyüşüyle ilgili detaylı bilgiye http://www.karakutu.org.tr/causes/hafiza-yuruyusu/ adresinden ulaşabilirsiniz.

*Hafıza Yürüyüşü, her gün önünden geçtiğimiz mekânların sessizleştirilen hikâyelerinin genç gönüllüler tarafından araştırılıp yürüyüşe katılanlarla paylaşıldığı bir etkinlikler dizisi. Açılış oturumuyla başlayan Hafıza Yürüyüşü, yönlendirici şifrelerin çözülerek mekanların bulunması ve buralarda genç gönüllülerle mekânın hikayesinin konuşulmasıyla devam ediyor ve günün deneyimlerinin paylaşılacağı bir kapanış oturumuyla son buluyor.

* Karakutu Derneği, Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ'ler için Kurumsal Destek Programı faydalanıcılarındandır. 

 

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.