Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Karadeniz Engelli Üniversite Öğrencileri Çalıştayına Başvurular Başladı

Güncelleme Tarihi 09.02.2019

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı tarafından desteklenen Orta Karadeniz Engelliler Derneğinin başvuru sahibi olduğu Ondokuz Mayıs Üniversitesi Engelli Öğrenci Birimi, Samsun Engelliler Federasyonu ve Eğitimde Görme Engelliler Derneği paydaşlığında gerçekleştirilecek olan Karadeniz Engelli Üniversite Öğrencileri Çalıştayı için başvurular başladı. 

Son başvuru tarihi 20 Şubat 2019 saat 23.59.

08-10 Mart 2019 tarihlerinde Samsun’da gerçekleştirilecek olan çalıştaya Karadeniz'deki farklı üniversitelerden 20 engelli 10 engelli olmayan öğrenci seçilecektir.
 
Katılımcıların ulaşım, konaklama giderleri Sivil Düşün programı tarafından karşılanacaktır. Katılımcılar seçildikleri takdirde tüm sorumlulukları yerine getirmeleri beklenmektedir. Katılımcılar seçilirken engel durumları, cinsiyet dengesi ve farklı üniversitelerden olmasına dikkat edilecektir. Seçilen katılımcılar e-posta yoluyla bilgilendirilecektir.
 
Başvuru formu için lütfen tıklayınız. 
Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.