TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Kaos GL’de birlikte neler yapabiliriz?

Güncelleme Tarihi 26.03.2015

Kaos GL gönüllü olmak isteyenleri 28 Mart Cumartesi saat 16.00’da Kaos Kültür Merkezi’ne çağırıyor.

 
Şubat ayında yapılan gönüllü toplantısının ardından gönüllülerle yapılan aktiviteler heyecanla sürüyor.
 
Yeni gönüllülerin katılımı ve yeni aktiviteleri planlamak için Kaos GL Nisan ayında da gönüllülerle buluşuyor. Nisan buluşması için Kaos Kültür Merkezi’nin çağrısı şöyle:
 
Aklımda öneriler, cebimde fikirler Kaos Kültür Merkezi beni bekler!
 
“Kaos GL’de ‘gönüllü olmak istiyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum’ diyenler; ‘Daha fazla ne yapabilirim’ diyenler; ‘Aklımda şöyle bir öneri var yapsak ne güzel olur yeaa’ diyenler; ‘Gelirsem madi koli alıkırım ama çok yaratıcıyım’ diyenler; ‘Madi koli alıkmam ama çok çalışırım domezim ben’ diyenler!
 
“Kültür Merkezi etkinliklerinin organize edilmesi, duyurulması konusunda sorumluluk almak isteyenler buyurun. 28 Mart Cumartesi Günü saat 16.00’da Kaos Kültür Merkezi kapıları gullüme, heyecanlı aktivitelere açılıyor!
 
“Film gösterimlerinden, sanat ve heteroseksizm söyleşilerine, kadın yazarlık atölyelerinden, homofobi ve transfobi karşıtı öğrenci buluşmalarına, eylem atölyelerinden panellere, dergi söyleşilerini hep birlikte planlıyor heyecanla yol alıyoruz.”
 
İletişim: melahat.deniz@kaosgl.org
 
Kaos Kültür Merkezi Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri 14:00-18:00 arasında ziyarete açık.
 
Adres: GMK Bulvarı, 29/12, Demirtepe-Ankara.  
 
Kaos GL
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.