TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Kamu - Sivil Toplum Projesi Kapsamında Kapasite Güçlendirme Eğitimleri Başlıyor

Güncelleme Tarihi 21.11.2018

Kamu - STK İşbirliği için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın Kapasitesinin Güçlendirilmesi Teknik Yardım Projesi kapsamında sivil toplum örgütleri için kapasite geliştirme eğitimleri düzenlenecek. 10 pilot ilde her biri 3 gün sürecek 3 eğitimin düzenleneceği eğitimlerde toplamda 30 buluşma gerçekleştirilecek. Eğitimlere başvuru için son tarih 13 Kasım 2018.

Kapasite geliştirme eğitimlerinin ilki Sosyal Sektörde Nitelikli Hizmet ve Savunuculuk ve İletişim başlığında düzenlenecek. 

Eğitimlere;

  • Kadınlar, çocuklar, engelli bireyler, yaşlılar, yoksul bireyler, şehit yakınları ve gaziler, Romanlar, sığınmacılar ve göçmenler, geçici koruma altındaki Suriyeliler ile diğer sosyal alanlarda hizmet veren;
  • Adana, Adıyaman, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Baıkesir, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bolu, Burdur, Bursa, Çankırı, Diyarbakır, Elazığ,  Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane,  Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Karaman, Kars, Kayseri,Kırıkkale, Kırşehir, Kilis,  Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Niğde, Osmaniye, Rize, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Yalova illerinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları başvurabilecek. 

-Eğitim bilgi notuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.

-Başvuru formu için tıklayınız

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.