TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Kampüste İfade Özgürlüğü Araştırmasına Destek Çağrısı

Güncelleme Tarihi 12.06.2020
Kampüste İfade Özgürlüğü çalışması kapsamında, Türkiye’deki üniversite öğrencilerinin, kampüsün sunduğu olanaklara ve özgürlüklere erişimini değerlendirerek, öğrencilerin yaşadığı hak ihlallerini ve karşılaştıkları güçlükleri saptamak için çalışma yürüten Sivil Alan Araştırmaları Derneği, öğrencilerin anket çalışmasına katkılarını bekliyor.

Anket ile kampüste yaşanan hak ihlallerine dair bilgi toplamayı ve buna bağlı olarak da üniversite öğrencilerinin ihtiyaçlarını belirlemeyi hedefleyen Dernek, 18 yaş üzeri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmakla beraber (COVID-19 salgını öncesi) kampüste örgün öğretimde eğitim gören öğrenci olma şartını karşılayan öğrencileri ankete katılmaya davet ediyor

Ankete Katılım için lütfen tıklayınız.

Detaylı bilgi için buraya bakabilirsiniz. 

Çalışmayla alakalı daha çok bilgi almak isterseniz ya da anket sorularıyla ilgili olarak merhaba@civicspacestudies.org adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.