TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Kalkınma Atölyesi Sihirli Lamba Kısa Film Gösterimine Davet Ediyor

Güncelleme Tarihi 18.11.2019

Kalkınma Atölyesi Kooperatifi, 20 Kasım 2019 Dünya Çocuk Hakları Günü’nde Adana Ovası'nda yaşayan mevsimlik gezici tarım işçisi hanelerdeki çocukların çektikleri ilk kısa film olan SİHİRLİ LAMBA Kısa Film Gösterimini ve Fotoğraf Albümü Paylaşım Etkinliğini düzenleyecek. 

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonunun finansal desteği ile Uluslararası Çocuk Merkezi (UÇM) tarafından yürütülen Küçük Hibe Desteği ile Çocukların Sivil Topluma Katılımı Çocuklar için Mikro-Fon Programı faydalanıcılarından Kalkınma Atölyesi Kooperatifi, Atom Film işbirliğinde ve Siber Saygı Derneği katkısıyla yürüttüğü Sihirli Lamba Projesi ile Adana Ovası'nda yaşayan mevsimlik gezici tarım işçisi hanelerdeki çocukların yaşamlarını “sihirli lambayı” yani kamera kullanarak kendilerince anlatmasını ve yetişkinlerin onların anlattıklarını duyarak harekete geçmesini amaçladı.
 
Gösterim, 20 Kasım Çarşamba günü Çankaya Belediyesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Merkezi, Piraye Konferans Salonu'nda 17:00 – 18:00 saatleri arasında gösterilecek gösterime herkes davetli.
 
 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.