TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

KaleTalks Sosyal Girişimcilik Serisi Artık Dijital Platformda

Güncelleme Tarihi 16.04.2020
İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü katılımcılarının ve sosyal girişimcilerin ağırlandığı 'KaleTalks Sosyal Girişimcilik' serisi dijital platforma taşındı. 
 
Kale Grubu YouTube sayfasından canlı olarak yayınlanacak ‘KaleTalks Sosyal Girişimcilik’ serisinin Nisan programında ilham verici konuşmacılar yer alıyor.
 
23 Nisan Perşembe saat 18:00’de Toyi’nin kurucu ortağı Elif Atmaca "Fiziksel İzolasyon Günlerinde Oyunla İyileşmek"temalı konuşmasıyla yer alacakken,  26 Nisan Pazar saat 14:00’de ise Anlatan Eller’in kurucusu Pelin Baykan ise "Çocuklar ve Aileler için Türk İşaret Diline İlk Adım" temalı online atölye düzenleyecek. 
 
 
Tüm ‘KaleTalks Sosyal Girişimcilik’ sohbet serisi canlı yayınlarını izlemek için Kale Grubu Kale Grubu YouTube Kanalı ve Kale Grubu Spotify Podcast sayfasını takip edebilirsiniz.
 
"KaleTalks Sosyal Girişimcilik" serisi ile yaşadığı dünyaya ve çevreye karşı kendini sorumlu hisseden ve harekete geçme cesaretini gösteren sosyal girişimcilerin görünürlüğünü arttırmak ve onların yarattığı pozitif etkiye destek olmak amaçlanıyor.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.