TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

“Kadına Şiddeti durdurun.Hayır deyin!” Konseptli Video Yarışması

Güncelleme Tarihi 31.01.2018

Yarışma, sosyal medyada kullanmak için farkındalık yaratan video konsepti ile profesyoneller ile öğrencileri davet ediyor.

haber fotoğrafı

Kadınlara yapılan şiddet toplumun her tabakasında ve AB ülkelerinde yer alan bir tür suistimaldir. Hazırlanacak kısa video kadın şiddeti hakkında farkındalık uyandırmalı ve insanları konuşmaya teşvik etmelidir. Sizin hazırladığınız kısım konuyu anladığınızı, sizin vatandaşınızı buna iten nedenler konusundaki  net görüşünüzü, stratejik düşüncenizi, yaratıcı kavramı ve senaryoyu göstermelidir. Üretim dili İngilizcedir. Kazanan Brüksel'e gezi ile ödüllendirilecektir. Kazananlar Avrupa Komisyonu'na kadın erkek eşitliği konusunda projeyi tartışmak, AB Kurumlarını gezmek ve şehirde kültür gezisi yapması  için takım çalışmasına davet edilecektir. Ödülün finansal bir telafisi olmayacaktır.

Son başvuru: 10 Şubat 2018, 12.00 Avrupa saati

Daha ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Kaynak

 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.