TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

İzmir'de Düzenlenecek Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi Başvuruları Başladı

Güncelleme Tarihi 01.02.2020

Avrupa Birliği tarafından desteklenen STÖ Kaynak Merkezi Projesi kapasite güçlendirme eğitimlerimiz kapsamında 6-8 Şubat 2020 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleşecek "Proje Döngüsü Yönetimi" eğitimi için başvurular başladı. 

Kim başvurabilir?
 
Eğitime Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Denizli, İzmir, Kütahya, Manisa, Muğla ve Uşak illerinde, hak temelli çalışma yürüten STÖ’lerden temsilciler başvurabilecek. 

STGM olarak eğitim çalışmalarında yerelde savunuculuk faaliyetleri yürüten ve kapasite güçlendirme ihtiyacı duyan küçük ve orta ölçekli STÖ'lere öncelik veriyoruz.
 
Eğitim sürecinin etkin ve verimli ilerleyebilmesi için katılımcı sayısı 20-25 kişi aralığında tutulacaktır ve eğitimlere her bir örgütü temsilen bir kişi kabul edilmektedir. Bunlarla birlikte eğitime başvuracak STÖ temsilcilerinin cinsiyet kimliğinin kadın olması ve örgütlerinin proje geliştirme ve/veya proje yönetimi süreçlerinde görevli olması tercih sebebi olacaktır. 
 
Eğitimlerin gerçekleşeceği illere bağlı olarak, hangi illerden başvuru kabul edileceği başvuru çağrılarında yer alacak ve eğitimlere düzenlenen iller dışından katılacak STÖ temsilcilerinin ulaşım ve konaklama masrafları STGM tarafından karşılanacaktır. 
 
 
Ne zaman? Nerede?
 
Proje Döngüsü Yönetimi" eğitimi 6-8 Şubat 2020  tarihlerinde İzmir’de 3 tam gün olarak gerçekleşecek. 

Eğitime İzmir dışından katılacak STÖ temsilcilerinin ulaşım ve konaklama masrafları STGM tarafından karşılanacakken, eğitim başvurusu kabul edilen STÖ temsilcilerinin örgütlerinden ıslak imzalı yetki belgelerini STGM’ye iletmeleri istenecektir. Değerlendirme sonrasında ise  katılımcı değişikliği kabul edilmeyecektir.
 
Nasıl başvuru yapılır?
 
Eğitime katılmak isteyen STÖ temsilcilerinin 29 Ocak 2020 Çarşamba günü saat 17:00’ye kadar aşağıda linki bulunan başvuru formunu doldurarak başvuru yapmaları gerekiyor.  Değerlendirme sonuçları 31 Ocak 2020 Cuma günü başvuruda bulunan adreslere e-posta aracılığıyla iletilecektir.
 
Başvuru Formu
 

Sorularınız için egitim@stgm.org.tr adresinden ve 0312 4424262 (Dahili:116) numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

*"Hak temelli yaklaşım, bireyleri hak sahibi özneler olarak tanımlarken, devlet ya da devlet dışı kurumları ise yükümlülük sahipleri olarak belirler. Dayanağını insan hakları ilkeleri ve standartlarından alan hak temelli yaklaşım, bireyleri haklarını talep edebilmeleri ve savunmaları için, kurumları ise haklarla bağlantılı yükümlülüklerini yerine getirmeleri için güçlendirmeyi hedefler."
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.