Birlikte
STÖ Yardım Masası
Film Köşesi
Facebook Twitter

İki Eylül - 24.03.2009

Güncelleme Tarihi 08.12.2010

STK`larla el ele olmalıyız

Merkezi Finans İhale Birimi (MFİB) Hibe Yöneticisi Gazali Çiçek, Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Sektör Yöneticisi Lise Pate ve Finans Yöneticisi Gamze Deveci Durubal, ESYO, STGM Eskişehir Yerel Destek Merkezi ve Eskişehir`deki sivil toplum kuruluşları ile görüşmek amacıyla Eskişehir`e geldi.

Sivil toplum örgütleriyle görüşen heyet, daha sonra stratejik ortaklardan olan Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı’yı ziyaret etti. Burhan Sakallı, gerçekleşen ziyarette, “Biz sivil toplumu önemsiyoruz, katılımcı demokrasi ve bütçe konusunda STK’lar ile bu işin başarılmasını ve uygulamaya geçmesini istiyoruz. Bu ortak amaç kapsamında heyecanlı ve istekliyiz” dedi.

Memnun edici

Merkezi Finans İhale Birimi (MFİB) Hibe Yöneticisi Gazali Çiçek, Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Sektör Yöneticisi Lise Pate ve Finans Yöneticisi Gamze Deveci Durubal “ESYO’nun varlığı, Eskişehir adına ve sivil toplum hareketi kapsamında önemli. Bu modelin, yaygınlaştırılması gerekli. Bugün yapılan toplantıların tamamında Eskişehir’deki STK’ların çalışmalarındaki heves ve başarıyı görmek bizim için çok memnun edici. Ayrıca görüşlerin doğrudan paylaşılması ve STK’ların bakış açısı, bizlerin çalışmalarına açılım sağlayacak” diye konuştular.

http://www.ikieylul.com.tr/detay.asp?sira=12291

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.