TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

II.Çocuk Hakları Sempozyumu 9-10 Haziran'da İstanbul'da

Güncelleme Tarihi 01.06.2018

İnsan Hakları Derneği İstanbul Şubesi Çocuk Hakları Komisyonu, II.Çocuk Hakları Sempozyumu'nu 9-10 Haziran tarihlerinde TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Şubesi'nde  gerçekleştirecek. Komisyon, çocuk haklarına duyarlı herkesi, 12 Haziran Dünya Çocuk İşçiliğiyle Mücadele Günü öncesinde çocuk hakları ve hak ihlallerinin gündeme taşınacağı II.Çocuk Hakları Sempozyumuna davet ediyor. 

"Gündemimiz Çocuk, Çocuk Haklı" teması ile düzenlenecek sempozyumda ülke çapında çocuk hakları alanında çalışma yürüten kurum temsilcileri, hukukçular, ruh sağlığı çalışanları ve çeşitli meslek dallarindan kişiler bir araya gelecek ve çocukların maruz bırakıldıği hak ihlallerini tartışacak. 
 
Ücretsiz ve herkese açık olarak düzenlenen sempozyuma katılım için  kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Kayıt olmak için lütfen tıklayınız. 
 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.