TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

"İçimizdeki Gerçeği Fısıldayan Rüzgar"

Güncelleme Tarihi 13.04.2015

Merit Egitim Derneği 15 Nisan Çarşamba günü saat 18.30-20.30 saatleri arasında dernek adresinde "ses ve nefes eğitimi" düzenliyor.

afiş

Bedenimizi nasıl akort edebiliriz?

Doğal Beden duruşumuza, doğal sesimize ve nefesimize nasıl yeniden kavuşuruz? 

Çalışmalarımızda sizlere doğal duruşunuzu bulma, doğal nefesinizi kazanma ve doğal sesimizi kullanma farkındalığını veriyoruz. 

Merit Eğitim Derneği : 

Merit Eğitim Derneği, toplumsal bilinci yükseltmenin erdemli bireyler yetiştirmekten geçtiğine inanan bir grup gönüllü tarafından 2006 yılında kurulmuştur.  

Çağdaş bir geleceğin, iyi eğitim almış, sosyal sorumluluk bilinci yüksek, fikir ve inançlara saygılı, cinsiyet, ırk, dil, din farkı gözetmeyen, hoşgörülü ve aktif gençlerle kurulabileceğine inanan Merit, yenilenen yapısıyla faaliyetlerine hız vermiştir.

Başarılı ve maddi olanakları yetersiz üniversite öğrencilerine destek vermeyi amaçlayan Merit, maddi desteğin yanısıra gençlere yönelik eğitim faaliyetleri düzenleyerek kişisel gelişimlerine, staj olanakları yaratarak eğitim süreçlerinde katkı sağlamaktadır.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.