TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

HIV ve Yaşam

Güncelleme Tarihi 14.10.2019
HIV ve Yaşam

AİDS İle Mücadele Derneği Denizli Şubesi Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Turgut’un  daveti üzerine 11 - 12 Nisan tarihlerinde  Pozitif  Yaşam Derneği’nden Nejat Ünlü ve Mehmet Omay ile  Aids ile Mücadele Derneği  Denizli Şubesi yetkilileri ile 2 tam gün süren bir toplantı gerçekleştirdi.

DESGEP – STGM Denizli Yerel Destek Merkezi’nde yapılan toplantının ilk günü,  AİDS İle Mücadele Derneği ve Pozitif Yaşam Derneği yaptıkları faaliyetler ve projeler hakkında sunum yaptı.  Toplantıya Denizli Soroptomist Kulübü, GİKAD, Türk Misc (Tıp Öğrencileri Kulübü), Denizli Kadın Platformu yetkilileri ve özel sektörden yetkililer de katıldı.

Toplantının ikinci gününde ise PYD ve AMD yetkilileri hangi konularda işbirliği yapabileceklerini tartıştılar ve işbirliğinin güçlenmesi için ortak projelere imza atmak üzere sözleştiler.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.