TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Her Ayın Son Perşembesi Destek Noktası Webinarlarımızla Yayındayız

Güncelleme Tarihi 09.10.2019
Geçtiğimiz Mart ayında faaliyetlerine başlayan ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen  STÖ Kaynak Merkezi Projesi Destek Noktası webinarları her ayın son Perşembe günü çeşitli başlıklarda gerçekleştirilmeye devam ediyor.

STÖ’lerin çalışma alanlarına giren başlıklarda uzmanların konuk edildiği ve interaktif yürütülen bu internet seminerlerine bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan kaydolabilir ve yayını izleyebilirsiniz. 

Destek Noktası Webinarları geçtiğimiz aylarda "Sivil Toplum Örgütleri için Lobiciliğin Esasları”, "STÖ’ler için Sosyal Medya İpuçları" ve "STÖ’ler için Dijital Demokrasi Araçları” başlıklarında düzenlendi. 

Destek Noktası tarafından yürütülen webinarlar yayından sonra da STGM'nin youtube sayfasına yüklenirken, daha önce yayınlanmış olan webinarlara erişmek için lütfen tıklayınız. 

Webinarlardan haberdar olmak için e-posta duyuru listemize kaydolabilirsiniz. Kaydolmak için lütfen tıklayınız. 

Görüş ve önerileriniz için bize desteknoktasi@stgm.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.