Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Hep birlikte, adım adım mükemmelliğe!

Güncelleme Tarihi 07.06.2010
Etiketler: Denizli Sivil Toplum Kuruluşları Gelişme Platformu
Hep birlikte, adım adım mükemmelliğe!

Denizli Sivil Toplum Kuruluşları Gelişme Platformu (DESGEP), “Sivil Toplum Kuruluşları’nda Kurumsallaşma Süreci Eğitim ve Bilgilendirme Çalışmaları”na devam ediyor.

“Mükemmelliği Arama” başlığı altında yürütülen eğitim toplantılarının ikinci ve üçüncü modülleri Ocak ayı içerisinde DESGEP–STGM Denizli Yerel Destek Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kadın, çevre, eğitim, kültür ve gençlik derneklerinden yaklaşık 60 sivil toplum örgütü temsilcisinin katılımıyla STK’larda misyon, vizyon oluşturma ve hedef belirleme ile ilgili etkileşimli çalışmalar yapıldı.

STK’larda Kurumsallaşma Süreci Eğitim ve Bilgilendirme Çalışmalarının dördüncüsü, 17 Mart 2008 tarihinde Saat 17.00’de, DESGEP– STGM Denizli Yerel Destek Merkezi’nde gerçekleşecek. PERYÖN Ege Şubesi Başkanı Barbaros Kon moderatörlüğünde stratejik planlama ile ilgili bilgilendirme ve uygulamaların yapılacağı toplantıya STK’ları bekliyoruz.

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.