TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Hafıza Merkezi'nden İnsan Hakları İletişiminin Geleceği Paneli

Güncelleme Tarihi 11.09.2019

Hafıza Merkezi yürüttüğü “İnsan Hakları ve Yaratıcı İletişim” adlı projemizin kapanış etkinliğini "İnsan Hakları İletişiminin Geleceği" başlıklı panelle gerçekleştirecek.

Panelde, insan hakları iletişimi farklı bir biçim üretebilir mi? İletişimin harmanında umut olursa nasıl olur? Sorun yerine çözümü, karşı çıktıklarımız yerine temsil ettiklerimizi, tehditler yerine imkân ve fırsatları, mağduriyet yerine cesareti, kısacası korku yerine umudu öne çıkardığımız bir iletişim mümkün mü? gibi sorulara yanıt aranacak.
 
 
20 Eylül Cuma İstanbul'da Cezayir Toplantı Salonu'nda düzenlenecek olan panelin ilk oturumunda konuşmacılar Krizna Gomez ve Thomas Coombes insan hakları mücadelesinin geleceği ve insan hakları örgütlerinin iletişim araçlarını etkin ve yaratıcı bir şekilde kullanarak bu geleceği nasıl şekillendirebileceğine dair perspektiflerini sunacak. İkinci oturumda ise Hafıza Merkezi yürüttüğü “İnsan Hakları ve Yaratıcı İletişim” projesi hakkında bilgi sunacak.
 
Panelle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
 
Facebook etkinlik sayfası için lütfen tıklayınız.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.