Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Haberler – 27.06.2011

Güncelleme Tarihi 23.05.2012

STGM Başkanı Korkut'dan Sakallı'ya Ziyaret

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM) Başkanı Yakup Levent Korkut, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı'yı ziyaret etti.

Korkut, yaptığı konuşmada, Sakallı'nın sivil toplum örgütlerine önemli destekler verdiğini ve yakın ilgi gösterdiğini, bundan dolayı memnuniyet duyduklarını belirtti.

Odunpazarı Belediyesi tarafından desteklenen Eskişehir Sivil Yerel Oluşumu'nun (ESYO) çalışmalarını beğeniyle takip ettiğini ifade eden Korkut, belediye ile önemli çalışmalara imza atmaya devam edeceklerini bildirdi.

Sakallı da sivil toplum kuruluşlarına her zaman destek verdiklerini anımsatarak, "Bu konuda sadece elimizi değil, yüreğimizi ve kalbimizi de taşın altına koyduk" dedi.

STGM Eskişehir Yerel Destek Merkezi'nin ESYO'nun önemli başarılarından biri olduğunu anlatan Sakallı, ESYO'nun başarısının katılımcı sivil toplum kuruluşlarının süreci sahiplenmesiyle orantılı olduğunu söyledi.

http://www.haberler.com/stgm-baskani-korkut-dan-sakalli-ya-ziyaret-2825977-haberi/

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.