TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Haberler – 27.06.2011

Güncelleme Tarihi 23.05.2012

STGM Başkanı Korkut'dan Sakallı'ya Ziyaret

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM) Başkanı Yakup Levent Korkut, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı'yı ziyaret etti.

Korkut, yaptığı konuşmada, Sakallı'nın sivil toplum örgütlerine önemli destekler verdiğini ve yakın ilgi gösterdiğini, bundan dolayı memnuniyet duyduklarını belirtti.

Odunpazarı Belediyesi tarafından desteklenen Eskişehir Sivil Yerel Oluşumu'nun (ESYO) çalışmalarını beğeniyle takip ettiğini ifade eden Korkut, belediye ile önemli çalışmalara imza atmaya devam edeceklerini bildirdi.

Sakallı da sivil toplum kuruluşlarına her zaman destek verdiklerini anımsatarak, "Bu konuda sadece elimizi değil, yüreğimizi ve kalbimizi de taşın altına koyduk" dedi.

STGM Eskişehir Yerel Destek Merkezi'nin ESYO'nun önemli başarılarından biri olduğunu anlatan Sakallı, ESYO'nun başarısının katılımcı sivil toplum kuruluşlarının süreci sahiplenmesiyle orantılı olduğunu söyledi.

http://www.haberler.com/stgm-baskani-korkut-dan-sakalli-ya-ziyaret-2825977-haberi/

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.