Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

gsgp.org.tr - 15.11.2007

Güncelleme Tarihi 08.11.2010

STGM Adana Yerel destek Merkezi STK'lar ile ilk buluşmasını gerçekleştirdi

Türkiye’de güçlü ve demokratik bir sivil toplumun gelişmesi için çalışmalarını sürdüren Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM) Adana’da bir Yerel Destek Merkezi oluşturmak için faaliyetlerine başladı. STGM, Adana’daki STK’lar arasında ortak bir çalışma alanı yaratmak ve bu alandaki sorunları tespit etmek için 9 Ekim, Salı günü ilk buluşmasını ‘Sorun Analizi Toplantısı’ ile gerçekleştirdi.

Toplantıya STK temsilcileri, İl Dernekler Müdürü Recep Kurtoğlu ve STGM çalışanları katıldılar. Türkiye’de güçlü ve demokratik bir sivil toplumun gelişmesi için çalışmalarını sürdüren Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM) Adana’da bir Yerel Destek Merkezi oluşturmak için faaliyetlerine başladı. STGM, Adana’daki STK’lar arasında ortak bir çalışma alanı yaratmak ve bu alandaki sorunları tespit etmek için 9 Ekim, Salı günü ilk buluşmasını ‘Sorun Analizi Toplantısı’ ile gerçekleştirdi.
Toplantıya STK temsilcileri, İl Dernekler Müdürü Recep Kurtoğlu ve STGM çalışanları katıldılar.

STGM’nin 2007–2009 yılları arasında AB desteği ile sürdüreceği “Türkiye’de Sivil Toplumun Gelişiminin ve Sivil Diyalogun Desteklenmesi” projesi kapsamında, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir ve Adana’da Yerel Destek Merkezleri kurma çalışmalarına başladı. STGM Adana Yerel Destek Merkezi, başta Adana’daki STK’lar olmak üzere Mersin, Niğde, Kahraman Maraş, Gazi Antep, Adıyaman, Osmaniye, Hatay illerindeki STK’lara hizmet vermeyi planlamaktadır.

http://www.gsgp.org.tr/index.php?id=241&option=com_content&task=view

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.