TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Görme Engellilere Yönelik Etkili Sunum Yöntemleri Atölyesi

Güncelleme Tarihi 04.10.2017

Eğitimde Görme Engelliler Derneği İzmir Temsilciliği, görme engellilere yönelik etkili sunum yöntemleri atölye çalışması düzenliyor.

haber fotoğrafıMesleği gereği, öğrencilik dönemlerinde veya sivil toplum kuruluşlarında aldığı görev dolayısıyla görme engelliler arasında topluluk önünde sunum yapmak zorunda olan birçok kişi bulunuyor. Ancak birçok kişi sunum yaparken hangi hususlara dikkat etmesi gerektiği konusunda bilgi sahibi olmaya ihtiyaç duyuyor. Ayrıca topluluk önünde sunum yapmanın getirdiği tedirginlik ve endişeyi yaşayanlar da var. Bu nedenle Eğitimde Görme Engelliler Derneği İzmir Temsilciliği, 21 Ekim 2017 Cumartesi günü, 11.30-15.00 saatleri arasında Etkili Sunum Yöntemleri atölyesi düzenliyor.

Etkinlik Originn Coworking: Üniversite Caddesi, No: 122A, Kazım Dirik Mahallesi, Bornova adresindeki İletişim Atölyesi'nde gerçekleşecek. Etkinlik mekanını bilmeyenler için 11.15'te Sanayi Metro Durağında buluşulup birlikte gidilecek.

Eğitime Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Ebrar Uyanık eğitmen olarak katılacak. Eğitim sonunda katılımcılara sertifika da düzenlenecek.
Atölyeye katılım ücreti 50TL olarak belirlendi.
25 kişilik kontenjanı olan atölyeye katılmak için buraya tıklayarak başvuru formunu doldurduktan sonra eğitmen Ebrar Uyanık’a ait iban numarasına katılım ücretini yatırmanız ve paylaşılan iletişim numaralarından katılım ücretini yatırdığınıza dair bilgi vermeniz yeterli olacak. Ayrıca etkinlikle ilgili her türlü konuda yine aşağıda verilen iletişim numaraları aracılığıyla bilgi alabilirsiniz.

İban ve iletişim numaraları aşağıda yer alıyor:

İban:
Ebrar Uyanık, Akbank: TR 780004600746888000069591
İletişim Numaraları:
Şebnem Ayna: 0532 709 2402
Ali Köse: 0538 220 3750

Kaynak

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.