TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Global Innovative Leadership Module Proje Zirvesi Katılımcı Çağrısı

Güncelleme Tarihi 12.05.2017

Erasmus+ Gençlik Alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında Avrupa Komisyonu ve Türk Ulusal Ajansı tarafından desteklenen, Bahçeşehir Üniversitesi’nin yürütmekte olduğu Global Innovative Leadership Projesi, gençlerin teknoloji tabanlı-liderlik ve girişimcilik potansiyellerini,  yaratıcılık ve yetkinliklerini geliştirmeyi, bu alanda öncü AB üyeleri ve ülkeler arasındaki uçurumu kapatarak genç işsizliğe karşı sürdürülebilir bir çözüm üretmeyi amaçlamaktadır. Bunun yanısıra üretilen çıktılar ve faaliyetleri ile gençlerin istihdam edilebilirliklerine katkı sunmanın yanısıra, adayların iş hayatında kullanabilecekleri araçlarla tanışmaları ve uyum süreçlerini kolaylaştırmayı hedeflemektedir. 

Haber fotoğrafı

Proje kapsamında, Rekabet ve İnovasyon, Pazarlama, Stratejik Planlama, Bütçe ve Finans Yönetimi, Girişimcilik, Yönetim ve İş Yönetimi, Data Analizi, Yorumlama ve Problem Çözme konularını ele alan bir uygulamaya dayalı, online eğitim modülü üretilmiştir.

Projenin son hareketlilik ayağı olan bu zirve, projede üretilen bu eğitim modülünü tanıtmak üzere, alanında uzman konuşmacılar, Türkiye’nin farklı illerinden liderler, gençlik çalışanları, girişimciler, eğitmenler, uzmanlar ve konu ile ilgilenen öğrencilerden oluşan 150 kişinin katılımıyla gerçekleştirilecektir. Zirve kapsamında üretilen modüllere dair pratik bilgiler sağlanacak, belirtilen konulara dair;
- İlgili konunun öğrenilmesinin günümüz çağında gençler tarafından öğrenme gerekliliği (Dünya, Türkiye ve Avrupa)
- Pratik örnekler ve örnek durumlar
- İlgili konuda gençlerin ilerleme kaydedebilmesi için neler yapmaları gerektiği noktalarına dair oturumlar gerçekleştirilecektir.

NOT 1: Zirve dili Türkçe olup, zirve sonunda katılımcılara katılım sertifikası verilecektir. Ulaşım masrafları karşılanmamaktadır. Sorularınızı gilmzirvesi@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

NOT 2: Etkinlik programı ve zirve bilgi paketi seçilen katılımcılar ile paylaşılacaktır.

Katılım için başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 13 Mayıs 2017

Proje hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Global Innovative Leadership Module

 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.