Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Girişimcilik Liseden Başlıyor

Güncelleme Tarihi 30.11.2017

EĞİTİM VAKFI, İlk-Ortaokul ve Lise öğrencileri için, “İstihdam Edilebilirlik”, “Finansal Okur-Yazarlık” ve “Girişimcilik” odaklı “yaparak öğrenme” programlarını tasarlıyor ve iş dünyası gönüllülerinin desteğiyle okullarda uyguluyor.

haber fotoğrafı

Farklı sektörlere mensup “iş dünyası gönüllüleri”, öğrenciler ile okullarda bir araya geliyorlar, onlarla deneyimlerini paylaşıyorlar, “mentorları” oluyorlar. Öğrenciler, program kapsamında bir iş fikri geliştiriyor, mikro şirketler kurarak bu fikri hayata geçiriyor ve kurdukları şirketleri işletiyorlar.

Genç Başarı Eğitim Vakfı'nın program duyurusu şöyle:

“Şirket Programı”nda “gönüllü” olmak için,

16 ARALIK 2017 Cumartesi günü 10:00—14:00 saatleri arasında D.ream – Büyükhanlı Plaza’da gerçekleşecek “Genç Başarı ile Tanışma ve Mentor Eğitimi” toplantımıza davet ediyoruz.

Gönüllülerimizden beklentimiz:

16 Aralık’taki 4 saatlik ’Gönüllü Eğitimi’ne katılmaları ve 2017-18 eğitim öğretim dönemi içinde toplamda (en az) 6 saatlerini “Genç Başarı Şirket Toplantılarında” öğrencilere mentorluk yapmak için ayırabilmeleridir.

Kayıt için;  berkay.hacimustafa@gencbasari.org

Tarih: 16 Aralık 2017

Adres: Büyükhanlı Plaza Dikilitaş Mahallesi Üzengi Sokak No:8 Beşiktaş / İstanbul

Tel: 0212 304 14 00

Genç Başarı Eğitim Vakfı

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.