TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Gençlik ve Değişim – 09.02.2011

Güncelleme Tarihi 12.04.2011

STGM ile Ortak Eğitimimizi Gerçekleştirdik

Diyarbakır YDA ve STGM ortaklığı ile 9-10-11 Şubat tarihlerinde arasında Diyarbakır YG-21 Kent Konseyi Evi'nde gerçekleştirdiğimiz 3 günlük eğitimi tamamladık. STGM'den Nejat Bey ile Seda Hanım'ın eğitmen olarak yer aldığı eğitimin fotolarını ekte paylaşıyorum.
 
Diyarbakır YDA savunucularından arkadaşlarımız eğitimle ilgili kazanımlarını paylaşırlarsa sevinirim.

Bence harika bir eğitimdi. Tüm katılımcılardan çok olumlu geri bildirimler aldık. Özellikle birçoğumuz çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yapıyor olmamıza rağmen dernekler mevzuatını tam olarak bilmediğimizi ve birçok hata yaptığımızı gördük. Bu hataları görme, nasıl düzeltebileceğimizi öğrenme ve diğer illerde yaşanan çeşitli örnekleri dinleme bakımından son derece etkiliydi. 
 
Önümüzdeki hafta sonu Bilgi Üniversitesi'nden Sayın Adem ARKADAŞ'ın katılacağı bir eğitim daha gerçekleştireceğiz.

http://www.genclikvedegisim.org/agh/index.php?option=com_content&view=article&id=76%3Astgm-ile-ortak-eitimimizi-gercekletirdik-&catid=4%3Ahaberlerimiz&Itemid=34&lang=tr

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.