TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Gençlik Çalışmaları Derneği Kariyer Yönetimi Eğitmen Eğitimi Düzenledi

Güncelleme Tarihi 17.03.2020

Gençlik Çalışmaları Derneği, Avrupa Birliği Erasmus+ Programı kapsamında yürütmekte olduğu proje kapsamında "Kariyer Yönetimi Eğitmen Eğitimi" düzenledi. 

02-11 Mart tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen eğitimde katılımcılar projenin Türkiye ortaklarından biri olan İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin kariyer merkezinic ziyaret ettiler. Yine projenin diğer Türk ortağı olan Abdullah Gül Üniversitesi ve diğer uluslararası ortakları temsil eden katılımcılar da kendi kurumlarında yaptıkları çalışmaları birbirleriyle paylaştılar. 
 
 
Eğitimde Polonya, Romanya, Bulgaristan, İspanya, Portekiz, Yunanistan ve Türkiye’den 34 gençlik çalışanı katılımcı olarak yer alırken, proje kapsamında gençlik kuruluşlarında kullanılmak üzere hazırlanan “Gençlik Kuruluşları İçin Kariyer Yönetimi Rehberi” yakında yayınlanacak. 
 
Detaylı bilgi için https://youth.org.tr/kariyer-yonetimi-egitmen-egitimi/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.