Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

GençBank Yeni Uygulama Yerlerini Arıyor

Güncelleme Tarihi 17.07.2017

2011 yılından beri Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından koordine edilen GençBank Projesi'ne yerel ev sahibi olarak dahil olmak isteyen kurumlar için yeni çağrıya çıkıldı.

Haber fotoğrafı

GençBank, bir gençlik hibe programı olarak yerel kurumların yürüttüğü bir gençlik çalışmasıdır. Gençlerin sosyal sorumluluk, gençlik ve eğitim projeleri üreterek toplumsal hayata katılımlarını artırmayı ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi hedeflemektedir.
GençBank, temelde, gençlerin karar vericiler olarak projenin tasarım, kurgu ve üretim süreçlerinde bire bir rol aldıkları ve ellerindeki kaynakları akranları ile paylaşarak onların fikirlerini hayata geçirmelerini destek olan bir hibe programına dayanmaktadır. Projenin yerel süreci, gençlerin yaşadıkları yerlerde, doğrudan sorun veya ihtiyaç olarak gördükleri konular üzerine fikir üretmeleri ve akranlarının desteği ile bu fikirleri projelere dönüştürüp hayata geçirmeleri üzerine kuruludur.

Nasıl Başvurabiliriz?

Bu form, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından koordine edilen GençBank Programı’na yerel ev sahipleri olarak dahil olmak isteyen kurumlara yöneliktir.
Formu en geç 26 Temmuz 2017 18.00'ye kadar doldurmanız gerekmektedir. Formla bir ön eleme gerçekleşecek; daha sonra kurumlara saha ziyareti gerçekleştirilecektir.
Ön eleme sonuçları mail ile bildirilecektir.

Başvuru Formu için tıklayınız.

GençBank Bilgi Notu için tıklayınız.

İletişim: Hasan Altunok - hasan.altunok@tog.org.tr

GençBank

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.