Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Genç Kadınlar için Siyaset Okulları’nda Sıradaki Şehir: İzmir

Güncelleme Tarihi 12.02.2019

Genç kadınları siyasetin öznesi olmaya çağıran Ka-Der'in düzenlediği 'Genç Kadınlar için Siyaset Okulları’nda sıradaki şehir İzmir. 22-24 Mart 2019 tarihleri arasında İzmir'de düzenlenecek eğitime başvurular için son tarih 10 Mart 2019.

Eğitim başvuruları İzmir ve çevre illerine açık. 

Geleneksel siyaset yöntemlerinin yanı sıra alternatif siyaset yapma kanallarını ve yöntemlerini bir araya getirmeyi hedefleyen Siyaset Okulu’nda konular teorik aktarım, grup çalışmaları,  atölyeler ve deneyim aktarımlarından oluşan bir program dâhilinde katılımcılarla birlikte ele alınıyor. 

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından desteklenen Siyaset Okulu Programında katılımcıların konaklama ve şehirlerarası yol masrafları program kapsamında karşılanmaktadır. 

Başvuru formunun tam ve eksiksiz doldurulması başvurular değerlendirilirken göz önünde tutulacak ve katılımcıların coğrafi dağılımı göz önünde bulundurulacak. Eğitim değerlendirmesinde üniversite öğrencisi kadınlara ve daha önce benzeri eğitimlere katılmamış kadınlara öncelik verilecek.

Başvuru yapmak için lütfen tıklayınız. 

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.