TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Genç Hayat Vakfı Proje Saha Sorumlusu Arıyor

Güncelleme Tarihi 21.05.2020

Genç Hayat Vakfı , Çocuk İşçiliğini Önleme Programı kapsamında Eskişehir’de gerçekleştireceği projede görevlendirmek üzere 4 ay boyunca tam zamanlı çalışacak, projenin saha sürecinde gerekli bütün çalışmaların içerisinde yer alacak, projenin saha uygulama aşamalarını yürütecek ve Proje Koordinatörü’ne raporlama yapacak saha sorumlusu arıyor. 

Genel Nitelikler:
  • Üniversite/yüksek lisans mezunu
  • Sivil toplum alanında en az 2 yıl ve üzeri deneyim sahibi
  • İyi derecede Arapça bilgisine sahip ve tercihen İngilizce bilen
  • B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen
  • Seyahat engeli olmayan
  • MS Office programlarına hâkim
  • Eskişehir’de ikamet eden ya da 4 ay boyunca Eskişehir’de ikamet edebilecek
Başvuru Süreci:
 
İlgilenen adaylar özgeçmişleri ile birlikte niyet mektuplarını 1 Haziran 2020 Pazartesi günü saat 17.00’ye kadar ozan@genchayat.org adresine e-postanın konusunda “Proje Saha Sorumlusu” başlığı  yazarak gönderebilirler. 

İletişim: Ozan ÇETİN – 0212 277 46 51-52
 
Genç Hayat Vakfı Hakkında:
 
Genç Hayat Vakfı, 11-18 yaş arası çocuklar ile gençleri güçlendirmek ve hayata katılımlarını arttırmak amacıyla projeler üreten ve faaliyetlerini bu yaş grubuyla çalışan bütün paydaşlarla birlikte yürüten bir sivil toplum kuruluşudur. Vakıf hakkında detaylı bilgi için www.genchayat.org adresini ziyaret edebilirsiniz.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.