Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Genç Hayat Vakfı 2019 Yaz Okulu Gönüllü Başvuruları Açıldı

Güncelleme Tarihi 10.06.2019

Mevsimlik gezici tarım işçiliğinde çocuk işçiliği sorununa dikkat çekmek için "Çocuk İşçiliğini Önleme Programı” kapsamında projeler yürüten Genç Hayat Vakfı, her yıl düzenlediği yaz okulu için başvuruları almaya başladı. 

Bu yılki yaz okulu mevsimlik gezici tarım işçiliğinde çocuk işçiliği sorununa dikkat çekmek için uygulanan Fındık Bahane projesi kapsamında 29 Temmuz - 29 Ağustos 2019 tarihleri arasında Düzce'de gerçekleştirilecek. 

Yaz Okulu gönüllülerinin ulaşım, konaklama ve yemek gibi temel masrafları proje tarafından karşılanacak. Okul için başvuru yapmak isteyenler 23 Haziran 2019, saat 23.59’a kadar bit.ly/gonullubasvuru2019 adresinden başvuru formunu doldurabilirler. 
 
Detaylı bilgi ve sorular için ozan@genchayat.org adresinden ya da hafta içi 08.30 – 17.00 saatleri arasında 0212 277 46 51 no’lu telefondan Genç hayat Vakfı'na ulaşabilirsiniz. 
 
Yaz Okulu hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız. 
Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.