TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

"Genç Haklı!" deme sırası 19 Aralık'ta Mardin'de

Güncelleme Tarihi 10.12.2014

"Gençlik Örgütleri Forumu'nun yapı taşlarını oluşturan gençlik örgütlerinin bir araya geldiği, konuşup tartıştığı Yerel Bilgilendirme Toplantısı 19 Aralık'ta Mardin'de.

logo

AB Türkiye Delegasyonu Sivil Düşün Ağlar ve Platformlar Hibe Programı'nın desteği ile GSM-Gençlik Servisleri Merkezi Derneği ve TOG- Toplum Gönüllüleri Vakfı ortaklığından yürüyen "Senin Hakkın, Gençlik Hakkı!" Projesi Yerel Bilgilendirme Toplantıları devam ediyor...

Ekim ayında başladığımız Yerel Bilgilendirme Toplantıları'nda toplam 8 ilde yüzlerce gençlik kuruluşu temsilcisi ve örgütsüz genç ile buluştuk, Türkiye'de gençlik politikalarının nasıl olması gerektiğine, gençlerin karar alma mekanizmalarına katılma süreçlerindeki engellere hep birlikte değindik; Gençlik Örgütleri Forumu hakkında bilgilendirmeler yaptık.

Şimdi ise sıra Mardin'de!
19 Aralık'ta Mardin Gençlik ve Külltür Evi'nde gerçekleşecek toplantı için başvuru formunu(http://www.genchakli.org/tr/41-20/19-Aralik-2014-Mardin-Yerel.html)  doldurmanız yeterli.


MARDİN YEREL BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

TARİH: 19 Aralık 2014

TOPLANTI BAŞLAMA SAATİ: 10:00

YER: Mardin Gençlik ve Kültür Evi (Şehidiye Mahallesi 1. Cad.Üçyol Mevkii Mevkii Merkez/Mardin )

Daha detaylı bilgi ve başvuru için:

Mardin Yerel Temas Noktası: Gültekin Çelik Tel: 0541 508 73 47

E-posta:gultekin@mardingenclik.org

Proje Asistanı: Ceylan İnceoğlu Tel: 0312 417 1124

E-posta: ceylan@gsm.org.tr

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.