TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Genç Bağış Elçileri Ankara Toplantısına Davet Ediyor

Güncelleme Tarihi 11.03.2019

Kentsel Gelişim Derneği tarafından yürütülen ve organ bağışı konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen Genç Bağış Elçileri Projesi Nisan ayında Ankara'da toplantı düzenleyecek.  05-07 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenecek eğitime başvurular için son tarih 20 Mart 2019. 

Toplantı katılımcılarının konaklama ve ulaşım giderleri prroje kapsamında karşılanıyor. 

Toplantıya katılım için https://goo.gl/forms/LMszqeIXx5v1DzeU2 adresinde bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Toplantı ve projeyle ilgili detaylı bilgi almak için kentselgelisimdernegi@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Proje kapsamında gençlerin organ bağışı hakkında farkındalığını, bilgi düzeylerini arttırmak ve karar alma süreçlerine aktif katılımına katkı sağlamak amaçlanıyor. Bu kapsamda Organ Bağışında Gönüllülük, dini değerler, kitle iletişim araçları, sağlık, hukuki alanlarında 3 günlük eğitim verilerek “Genç Bağış Elçileri” oluşturulacak. Genç Bağış Elçilerinin kendi bölgelerinde aldıkları eğitimleri yaygınlaştırarak organ bağışının gençler tarafından benimsenmesinde etkin rol oynaması hedefleniyor.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.