TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

GEF Küçük Destek Programı SGP Proje Çağrısı

Güncelleme Tarihi 09.10.2019

Yerel koruma çalışmalarını ve sürdürülebilir kullanımını teşvik eden projeleri destekleyen Küresel Çevre Fonu (Global Environment Facility - GEF) yeni dönem başvuruları devam ediyor. 

Yeni dönem için başvuru tarihi 8 Kasım 2019 olarak belirlendi. 
 
Biyoçeşitlilik koruma, iklim değişikliğiyle mücadele, toprak bozunumu ve sürdürülebilir orman yönetimi odak alanlarında geliştirilen projelere destek olan GEF Küçük Destek Programı Türkiye  uygulama projeleri için maksimum 50 bin USD, toplantı/çalıştay veya yayın desteği için maksimum 10 bin USD ve proje geliştirme desteği  için maksimum 5 bin USD destek sunuyor. 
 
GEF Küçük Destek Programı’na ulusal ve yerel sivil toplum kuruluşları proje teklifi sunabiliyor. Proje ortakları veya işbirlikleri için de herhangi bir sınırlandırma  bulunmuyor.
 
Program başvuru hazırlığında olan kuruluşlar basak.okay@undp.org ve gökmen.argun@undp.org adresiyle iletişime geçebilirler. 
 
Programla ve başvuru süreciyle ilgili detaylara http://gefsgp.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.