Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Gazeteciler için Haber Atölyesi'ne Başvurular Başladı

Güncelleme Tarihi 02.07.2018

İPS İletişim Vakfı/Bianet tarafından yaygın medyanın farklı birimlerinden gazetecilere, işsiz bırakılmış gazetecilere ve iletişim fakültelerinin gazetecilik, radyo ve televizyon bölümlerinin öğrencilerine yönelik düzenlenecek "Gazeteciler İçin Haber Atölyesi" 16-25 Temmuz günlerinde gerçekleşecek. Atölyeye katılmak isteyenler 5 Temmuz 2018 Perşembe günü saat 17:00’ye kadar başvuru formunu doldurabilirler. 

Gazeteciler için Haber Atölyesi,  16-25 Temmuz 2018 günlerinde 09.30-17.30 saatleri arasında İstanbul'da AtölyeBİA’da gerçekleştirilecek. Program kapsamında “Gazeteciliğe giriş, haber fotoğrafçılığı, çevre haberciliği, gazeteciler ve Türkçe kullanımı, röportaj& söyleşi yapma, yeni medya, hak haberciliği,  barış gazeteciliği, toplumsal cinsiyet odaklı habercilik, dijital güvenlik” gibi konularda atölyeler yer alıyor.

Programa katılım 20 kişi ile sınırlı. Atölye sonunda katılımcılara sertifika verilecek. 

Başvuru yapmak isteyen adaylar “Gazeteciler için Haber Atölyesi” başlıklı bir maille atolyebia@bianet.org adresine başvurabilirler. 

Gazeteciler İçin Yeni Medya Atölyesi hakkında geniş bilgi için tıklayın.

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.