TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Gazeteciler Cemiyeti'nden Online Söyleşi: Kriz Yönetiminde Ne Yapabilirim?

Güncelleme Tarihi 26.03.2020

Gazeteciler Cemiyeti, Avrupa Birliği finansal desteğiyle yürüttüğü Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi (M4D) Projesi kapsamında,  02 Nisan 2020 Salı, 16:00-17:00 saatleri arasında “Kriz Yönetiminde Ne Yapabilirim? Kontrol Kaybıyla Baş Etme Yolları” başlıklı online söyleşi düzenlenecek. 

Söyleşide Uzman Psikolog Merve Otçeken, toplumsal kriz dönemlerinde ve içinde yaşadığımız korona günlerinde kontrol kaybıyla baş etmenin yöntemlerini aktaracak.

Atölyeye katılım sınırı 100 kişi olurken, online olarak yürütülecek etkinliğe bilgisayar veya telefonla katılım sağlamak mümkün. Katılmak isteyenler bağlantıya tıklayarak kayıt formunu doldurabilirler. 

Kayıt yaptırdıktan sonra, toplantı saatinde linkine tıklamanız ve atölyenin yürütüleceği Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirmek ve webinara katılmak için gerekli adımları aşağıda yer alan belgelerde bulabilirsiniz. 

Telefondan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Bilgisayardan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Uygulamayı indirdikten sonra toplantıya doğrudan yönlendirilmemeniz durumunda açılacak ekrana 659-232-949 kodunu girerek de katılım sağlayabilirsiniz.

Notlar:

-100'den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan kullanıcılara öncelik verilecektir.

-Online söyleşi öncesinde hatırlatma e-postası M4D Projesi tarafından size iletilecek.

-Etkinlikle ilgili sorularınızı adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.