TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Gazeteciler Cemiyeti'nden 'Dijital Medya ve Veri Gazeteciliği' Online Söyleşisi

Güncelleme Tarihi 06.04.2020

Gazeteciler Cemiyeti, Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi (M4D) Projesi kapsamında 07 Nisan 2020 Salı günü 14:00-15:30 saatleri arasında “Dijital Medya ve Veri Gazeteciliği” konulu online söyleşi düzenlenecek.

Söyleşide veri gazetecisi  Onur Mat, veri çağının getirdiği yeni olanakların habercilik alanına etkilerini tartışacak. Veri perspektifi ile haber kurgulama, kaynaklara erişim, doğrulama ve haberleştirme aşamalarını Türkiye ve dünyadan güncel örnekler ile değerlendirecek.
 
Söyleşiye katılım sınırı 100 kişidir. Online olarak yürütülecek etkinliğe bilgisayar veya telefonunuzu kullanarak katılabilirsiniz
 
Söyleşiye kayıt olmak için lütfen tıklayınız.
 
 
Kayıt yaptırdıktan sonra, toplantı saatinde linkine tıklamanız ve atölyenin yürütüleceği Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirmek ve webinara katılmak için gerekli adımları aşağıda yer alan belgelerde bulabilirsiniz.  Uygulamayı indirmek ve webinara katılmak için gerekli adımları aşağıda yer alan belgelerde bulabilirsiniz:
  • Telefondan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.
  • Bilgisayardan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.
Uygulamayı indirdikten sonra toplantıya doğrudan yönlendirilmemeniz durumunda açılacak ekrana 315-028-663 kodunu girerek de katılım sağlayabilirsiniz.
 
Notlar:
  • 100'den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan kullanıcılara öncelik verilecektir.
  • Online söyleşi öncesinde hatırlatma e-postası M4D Projesi tarafından size iletilecek.
  • Etkinlikle ilgili sorularınızı adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.