Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

FonZip, TechSoup Türkiye Yazılım Bağış Programına Katıldı

Güncelleme Tarihi 15.01.2018

TechSoup Türkiye, mali kapasitesi düşük sivil toplum örgütlerinin kaynak geliştirmesini kolaylaştırmak için %40 indirimli FonZip üyeliği imkanı tanıyor. Bu sayede küçük sivil toplum örgütleri de aidat toplamak, bağış almak, üye, destekçi ve gönüllü yönetimi için FonZip’i kolaylıkla kullanabilecek. Çalışmalarınızı ve hayallerinizi daha çok kişiyle paylaşma imkanınız olacak.

fonzip logo

Dernek, Vakıf ve STK'lar İçin Üye, Aidat Ve Bağış Yönetim Platformu

İnternet üzerinden tüm süreçlerinizi takip ederek aidat ve bağış toplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bir kaç dakika içinde kredi kartı ile online aidat ve bağış toplamaya başlayın!


Kredi Kartıyla Bağış ve Aidat Ödemesi Alın

FonZip'e ödemelerin aktarılacağı banka hesap (IBAN) numaranızı girerek 1 dakika içinde banka ve kredi kartlarından güvenle ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Üye Bilgileriniz Daima Güncel Olsun

Destekçi ve üyelerinize gönderilecek SMS ve e-postalarla eksik yada eski bilgilerin yine kişilerin kendileri tarafından güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Yeni Üye Başvurularını İnternetten Alin

Özelleştirilebilir üye ve gönüllü kayıt formları ile kişilere istediğiniz sorularınızı sorup, kayıt ücretlerini yine online alabilirsiniz.

Üye ve Destekçi Hareketlerini Takip Edin

Kim ne zaman aidatını ödemiş, kişisel bilgilerini güncellemiş, bağış yapıp, düzenlediğiniz etkinliğe katılmış. Zaman tüneli ile kişi hareketlerini yakından takip edin.

Aidat Borçları Birikmesin

FonZip ile hangi üyenin ne kadar borcu olduğu daima güncel olarak takip edebilir tek tuşla borcu olan tüm üyelere borç bakiyesi hatırlatma e-postası ve SMS'i gönderebilirsiniz. Üyeleriniz de kendilerine gelen güvenli bağlantıyı tıklayarak kartlarıyla kolayca aidatlarını ödeyebilir veya düzenli ödeme talimatı verebilirler.

Toplu SMS ve E-posta Gönderin

Excel dosyalarını bir yerden bir yere gönderip, kopyalamakla uğraşmayın FonZip ile toplu SMS ve E-posta gönderimi yapmak son derece kolay ve hızlıdır.

Etkinlik Düzenleyip Bilet Satın

İster ücretsiz, isterseniz ücretli bir etkinlik olsun, yarattığınız etkinlik sayfasından LCV alabilir, farklı kişi tiplerine farklı fiyat seçenekleri ile kredi kartı ile online bilet satabilir, etkinlik anında kullanacağınız katılımcı listesini indirip kapıda kontrol yapabilirsiniz.

Güvenlik Birinci Önceliğimizdir

FonZip BDDK'nın düzenlemelerine uygun tasarlanmakla beraber özellikle ödeme konusunda endüstriyel güvenlik standartlarını en üst seviyede sağlar.

FonZip 1 yıllık üyeliği inceleyin

Bize Yazın: destek@techsoupturkiye.org.tr

Kurallar, Uygunluk Kriterleri ve Kısıtlamalar


• Miktar: Sivil toplum örgütleri bir mali yıl (1 Temmuz – 30 Haziran) içerisinde en fazla bir üyelik talep edebilir.

• Bütçe: Yıllık işletme bütçesi 175.000,00 TRY veya altında olan sivil toplum örgütleri bu bağıştan faydalanabilir.

• Yalnızca sivil toplum örgütleri: Bu bağış programı Dernekler Dairesi Başkanlığı’na veya Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne kayıtlı, dernek veya vakıf statüsünde sivil toplum örgütleri için geçerlidir.

• Sivil Toplum Örgütü Türleri: Aşağıda belirtilen STÖ türleri bu program kapsamında bağış talebinde bulunmak için uygun değildir.

o Yasama, kanun yapma yetkisine sahip siyasi faaliyetlerde bulunan organizasyonlar

o Kamu kurum veya kuruluşları

o Çalışan veya üye dayanışma örgütlenmeleri

o Laik toplumsal tanımları olmayan dini temelli örgütler. Laik tanımlaması ile kastedilen dini inançlarından bağımsız olarak insanlara hizmet sağlayan ve belirli bir inanca dair propaganda yapmayan inanç temelli örgütlerdir.

TechSoup Türkiye'ye Kaydolun

TechSoup Türkiye'ya kaydolmak için önce aşağıdaki butona tıklayarak kişi olarak kendinizi kaydetmeniz, ardından üyesi veya sorumlusu olduğunuz STÖ'yi kaydetmeniz gerekiyor.

Ancak yazılım bağışlarından yararlanabilmeniz için uygunluk değerlendirmenizi yapmamız gerekiyor. Bunun için aşağıda belirttiğimiz belgelere ihtiyaç duymaktayız.

Dernekler için:

Dernekler Dairesi’nden aldığınız güncel Faaliyet Belgesi
Dernekler Dairesi onaylı tüzüğünüz
Vakıflar için:

Vakıf senedi (Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından tescilli/onaylı vakıf senedi)
Vakfın tüzel kişiliğinin devam ettiğini gösteren güncel resmi belge (Vakıflar genel müdürlüğünden alacağınız vakfınızın faaliyeti hakkında bir yazı )
Bu belgeleri, STÖ'nüzü sisteme kaydederken ekleyebilir veya destek@techsoupturkiye.org.tr adresine iletebilirseniz en kısa zamanda uygunluk değerlendirmenizi gerçekleştireceğiz. Bu aşamadan sonra yazılım bağış talebinde bulunabileceksiniz.

Şimdi Kaydolun

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.