TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Filantropi Profesyonelleri Konuşuyor'un İlk Toplantısı 16 Mayıs’ta Gerçekleşecek

Güncelleme Tarihi 04.05.2017

TÜSEV tarafından 2014 yılından beri düzenlenen Filantropi Profesyonelleri Eğitim Programı’nın mezunları ve sivil toplum alanından uzmanların stratejik bağışçılık ve filantropi ile ilgili konularda bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacağı Filantropi Profesyonelleri Konuşuyor toplantı serisinin ilki 16 Mayıs 2017 Salı günü gerçekleşecek.

Özel sektör ve sivil toplum arasında kurulan işbirliklerinde etkili yöntemlerin  konuşulacağı ilk toplantıda Tohum Otizm Vakfı Genel Müdürü ve Filantropi Profesyonelleri  1. Dönem Mezunu Betül Selcen Özer kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk konuları hakkında, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Kaynak Geliştirme Koordinatörü ve Filantropi Profesyonelleri Eğitim Programı 3. Dönem Mezunu Halil Mete Yapıcı özel sektörle ürün işbirlikleri konusunda, Özel Sektör Gönüllüleri Derneği Genel Koordinatörü Başak Güçlü Elbir ise çalışan gönüllülüğü uygulamaları hakkında bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacaklar. Toplantı detayları ve katılım için aşağıdaki davetiyeyi inceleyebilirsiniz.

Haber fotoğrafı

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.