Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

EurActiv - 20.09.2009

Güncelleme Tarihi 15.10.2010

“Sivil Sesler” Festivali

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi’nin (STGM), Türkiye ve AB üye/aday ülkelerinden sivil toplum örgütlerinin katılımıyla düzenleyeceği “Sivil Sesler” Festivali, 25-27 Eylül’de İstanbul-Maçka, Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek. Festival, Avrupa Birliği tarafından desteklenen “Türkiye'de Sivil Toplumun Gelişiminin ve Sivil Diyaloğun Desteklenmesi Projesi” kapsamında düzenleniyor.

Sivil Sesler Festivali’nin önde gelen amaçları arasında diyalog ve işbirliğini artırmak üzere cinsiyet eşitliği, insan hakları, çevre, engelli, gençlik, çocuk hakları ve kültürel haklar alanlarında çalışan etkin sivil toplum örgütlerini biraraya getirmek. Festival ayrıca farklı sivil toplum örgütlerine deneyim ve bilgi birikimlerini paylaşma imkanı ve Türkiye ve AB ülkelerinden farklı STÖ’ler arasında ortak çalışma alanları oluşturulabilmesi için fırsatlar yaratmayı hedefliyor.

Festivale stant açarak ve/veya atölye çalışmaları, seminerler gibi farklı etkinlikler düzenleyerek katılmak isteyen sivil toplum örgütleri Sivil Sesler web sitesindeki katılımcı formunu doldurarak en geç 31 Agustos 2009 saat:17.00’ye kadar gönderebilir. Festivale katılacak sivil toplum örgütleri festival web sitesinde Eylül ayının ilk haftasında açıklanacaktır.

Festival ile ilgili ayrıntılı bilgiye STGM web sitesinden ulaşabilir, sorularınızı ise bilgi@sivilsesler.org e-posta adresinden iletebilirsiniz.

http://www.euractiv.com.tr/kultur-ve-sanat/event/sivil-sesler-festivali-000137

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.