Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter

EU Login ve PADOR Videoları Yayında

Güncelleme Tarihi 07.10.2019

Sivil toplum örgütlerinin Avrupa Birliği tarafından desteklenen hibe programlarına başvuru sürecinde Avrupa Komisyonu tarafından kullanılan sistemlere kayıt süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla EU Login ve  PADOR tanıtım ve uygulama videolarına youtube kanalımızdan erişebilirsiniz.

EU Login, Avrupa Komisyonu'nun kullandığı kimlik tanımlama sistemidir. PADOR ( Potansiyel Başvuran Verisi Çevirimiçi Kayıt Sistemi) ise EuropeAid tarafından yönetilen ve Avrupa Komisyonu hibelerine başvuran kuruluşların bilgilerinin yer aldığı bir veri tabanıdır. 

PADOR, Avrupa Birliği'nin “Potansiyel Başvurucular için Internet üzerinden Veri Kaydı Bankası”dır. Potansiyel yararlanıcı örgütler bu veri bankasına kendileri kayıt yaptırabilir ve bu kayıtları güncelleyebilirler. Bu veri bankasına sağlanan kayıt bilgileri, belirli bir proje ile ilgili değil, örgütün kendisi hakkındaki bilgilerdir. Bu veriler Avrupa Komisyonu tarafından başvuru çağrılarına yanıt veren örgütlerin operasyonel ve finansal kapasite kriterleri hakkında bilgi edinmesini ve örgütün yapısının başvurduğu çağrıya uygunluğunu kontrol etmesine olanak sağlamaktadır. 

Tüm videoları izlemek için lütfen tıklayınız. 

 

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.