TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

ETKİNİZ AB Programı'ndan Toplumsal Cinsiyete Dayalı Dijital Şiddetin İzlenmesi Webinarı

Güncelleme Tarihi 14.04.2020

Etkiniz AB Programı, 17 Nisan 2020 Cuma günü “Toplumsal Cinsiyete Dayalı Dijital Şiddetin İzlenmesi" konulu webinar düzenleyecek. 

Toplumsal Cinsiyet Uzmanı Nurcihan Temur’un konuk olacağı webinarda toplumsal cinsiyete dayalı şiddetin başka bir biçimi olan dijital şiddet, dijital şiddet ile mücadelede kullanılan mekanizmalar ve dijital şiddeti izleme konuşulacak. 
 
 
Online olarak yürütülecek etkinliğe bilgisayar veya telefonunuzu kullanarak katılabilirsiniz. Katılmak isteyenlerin buradaki bağlantıya tıklayarak kayıt formunu doldurması gerekmektedir:
 
  • Kayıt yaptırdıktan sonra, e-posta adresinize iletilecek olan davet linkine toplantı saatinde tıklamanız ve webinarın yürütüleceği Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. İndirme işlemi yalnızca 10 saniye sürmektedir. Uygulamayı indirmek ve webinara katılmak için gerekli adımları aşağıda yer alan belgelerde bulabilirsiniz:
  • Telefondan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.
  • Bilgisayardan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız
  • Uygulamayı indirdikten sonra toplantıya doğrudan yönlendirilmemeniz durumunda açılacak ekrana 930-080-714 kodunu girerek de katılım sağlayabilirsiniz.

Önemli Notlar

  • Webinara katılım sınırı 100 kişi ile sınırlıdır. Toplantı gidişatını aksatmamak adına etkinlik saatinde 100 kişilik katılım sağlandıktan sonra webinara giriş yapılması mümkün olmayacaktır.100’den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan ilk 100 kullanıcıya öncelik verilecektir.
  • Webinar öncesinde hatırlatma e-postası Etkiniz AB Programı tarafından size iletilecektir.
  • Toplantıda Anlatan Eller Derneği’nden Pelin Baykan işaret dili tercümesi yapacaktır.
  • Webinar öncesinden internet bağlantınızın kesintisiz olduğunu ve kulaklığınızın ses iletiminde bir sorun olmadığını kontrol etmeyi unutmayınız.
  • Etkinlikle ilgili sorularınızı info@etkiniz.eu e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.