TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Etkiniz AB Programı’ndan “Koronavirüs Gündeminde İnsan Hakları İzleme ve Etkiniz Destekleri” Webinarı

Güncelleme Tarihi 31.03.2020

Etkiniz AB Programı, 04 Nisan’da “Koronavirüs Gündeminde İnsan Hakları İzleme ve Etkiniz Destekleri” konulu webinar düzenleyecek. 

Etkiniz AB Programı kilit uzmanları Murat Çekiç ve Adem Arkadaş Thibert tarafından düzenlenecek olan webinarda yeni koronavirüs (COVID-19) nedeniyle oluşan şartlarda sivil toplum örgütlerinin çalışmalarını nasıl devam ettirebileceği, insan hakları izleme çalışmalarının nasıl gerçekleştirilebileceği ve Etkiniz AB Programının sivil toplum örgütlerine bu süreçte ne gibi destekler verebileceği gibi konular üzerinde durulacak.
 
Online olarak yürütülecek etkinliğe bilgisayar veya telefonla katılınabiliyor. Kayıt için lütfen tıklayınız.
 
 
Önemli Notlar
  • Kayıt yaptırdıktan sonra, toplantı saatinde e-posta adresinize iletilecek olan davet linkine tıklamanız ve webinarın yürütüleceği Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. İndirme işlemi yalnızca 10 saniye sürmektedir.
  • Telefondan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.
  • Bilgisayardan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.
  • Uygulamayı indirdikten sonra toplantıya doğrudan yönlendirilmemeniz durumunda açılacak ekrana 679-587-987 kodunu girerek de katılım sağlayabilirsiniz.
  • Webinara katılım sınırı 100 kişi ile sınırlıdır. Toplantı gidişatını aksatmamak adına etkinlik saatinde 100 kişilik katılım sağlandıktan sonra webinara giriş yapılması mümkün olmayacaktır.100’den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan ilk 100 kullanıcıya öncelik verilecektir.
  • Webinar öncesinde hatırlatma e-postası Etkiniz AB Programı tarafından size iletilecektir.
  • Webinar öncesinden internet bağlantınızın kesintisiz olduğunu ve kulaklığınızın ses iletiminde bir sorun olmadığını kontrol etmeyi unutmayınız.
Etkinlikle ilgili sorularınız için info@etkiniz.eu e-posta adresini kullanabilirsiniz.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.