TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

ETKİNİZ AB Programı'ndan İnsan Hakları İzleme ve Göstergeler” Webinarı

Güncelleme Tarihi 22.05.2020
Etkiniz AB Programı 30 Mayıs 2020 Cumartesi günü, saat 14:00’da “İnsan Hakları İzleme ve Göstergeler” konulu webinar düzenleyecek. Webinarda Etkiniz AB Programı Kilit Uzmanı Adem Arkadaş-Thibert sivil toplum örgütleriyle göstergelerin insan hakları izleme çalışmalarındaki yerini tartışacak.
Webinarda  İnsan hakları ihlallerini izlemek için göstergeler önemli mi? İnsan hakları göstergeleri nedir ve onlar olmadan sağlıklı izleme yapabilir miyiz? İnsan hakları göstergelerini nasıl oluşturabiliriz, nelere dikkat etmeliyiz, uluslararası ve ulusal iyi örnekler var mı? başlıkları üzerine konuşulacak. 
 
Webinara katılmak için ne yapmak gerekiyor?
  • Online olarak yürütülecek etkinliğe bilgisayar veya telefonunuzu kullanarak katılabilirsiniz. Katılmak isteyenlerin buradaki bağlantıya tıklayarak kayıt formunu doldurması gerekmektedir.
  • Kayıt yaptırdıktan sonra, toplantı saatinde e-posta adresinize iletilecek olan davet linkine tıklamanız ve webinarın yürütüleceği Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. İndirme işlemi yalnızca 10 saniye sürmektedir.
Önemli Notlar
  • Webinara katılım sınırı 100 kişi ile sınırlıdır. Toplantı gidişatını aksatmamak adına etkinlik saatinde 100 kişilik katılım sağlandıktan sonra webinara giriş yapılması mümkün olmayacaktır. 100’den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan ilk 100 kullanıcıya öncelik verilecektir.
  • Webinar öncesinde hatırlatma e-postası Etkiniz AB Programı tarafından size iletilecektir.
  • Toplantıda Anlatan Eller Derneği’nden Pelin Baykan işaret dili tercümesi yapacaktır.
  • Webinar öncesinden internet bağlantınızın kesintisiz olduğunu ve kulaklığınızın ses iletiminde bir sorun olmadığını kontrol etmeyi unutmayınız.
Etkinlikle ilgili sorularınızı info@etkiniz.eu e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.