TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

ETKİNİZ AB Programı'ndan ‘Hukukçu Olmayanlar için Hukuki Belgeleri Anlama’ Online Eğitimi

Güncelleme Tarihi 25.06.2020
Etkiniz AB Programı, sivil toplum örgütü temsilcilerini “Hukukçu Olmayanlar için Hukuki Belgeleri Anlama” eğitimine davet ediyor. 1-3 Temmuz 2020 tarihleri arasında zoom platformu üzerinden düzenlenecek olan eğitime son başvuru 25 Haziran 2020, saat 23:59.
 
Teorik ve pratik çalışmalardan oluşan günde 3 saat süren, 3 günlük bir eğitim olarak tasarlanan Hukukçu Olmayanlar İçin Hukuki Belgeleri Anlama eğitimi  1-2-3 Temmuz 2020 tarihlerinde her gün saat 13:00-16:00 arasında gerçekleşecek. Katılımcılara hukuk ve modern hukuk sistemleri, hukukun kaynakları, yargı teşkilatı ve devlet teşkilatı başlıkları altında insan hakları izleme becerilerini geliştirme fırsatı sunulacak.

Eğitime kimler katılabilir?

  • Sivil toplum örgütlerinin gönüllü, çalışan veya üyeleri eğitime katılabilir.
  • Katılımcıların temsil ettiği sivil toplum örgütünün insan haklarıyla ilgili bir alanda insan hakları izleme çalışma yapması ve planlaması tercih sebebidir.
  • Katılımcıların insan hakları örgütlerinde en fazla 3 yıl deneyime sahip olması tercih sebebidir.
  • Bir sivil toplum örgütünden en fazla bir kişi eğitime katılabilir.

Eğitime başvuru için i https://bit.ly/etkiniz-egitim-1-basvuru  adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Kaynak

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.