TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Etkiniz AB Programı “Uluslararası İnsan Hakları Mekanizmaları” Webinar Başvuruları Açıldı

Güncelleme Tarihi 08.04.2020

Etkiniz AB Programı, 10 Nisan’da “Uluslararası İnsan Hakları Mekanizmaları” konulu webinar düzenleyecek. 

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Doç Dr. Ulaş Karan’ın konuk olacağı webinarda uluslararası insan hakları mekanizmalarının önemi, STK’ların #evdekal döneminde bu mekanizmaları kullanarak ne tip izleme faaliyetlerinde bulunabilecekleri tartışılacak.

Online olarak yürütülecek etkinliğe bilgisayar veya telefonla katılınabiliyor. Kayıt için lütfen tıklayınız.

Önemli Notlar
  • Kayıt yaptırdıktan sonra, toplantı saatinde e-posta adresinize iletilecek olan davet linkine tıklamanız ve webinarın yürütüleceği Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. İndirme işlemi yalnızca 10 saniye sürmektedir.
  • Uygulamayı indirdikten sonra toplantıya doğrudan yönlendirilmemeniz durumunda açılacak ekrana 258-202-823 kodunu girerek de katılım sağlayabilirsiniz.
  • Webinara katılım sınırı 100 kişi ile sınırlıdır. Toplantı gidişatını aksatmamak adına etkinlik saatinde 100 kişilik katılım sağlandıktan sonra webinara giriş yapılması mümkün olmayacaktır.100’den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan ilk 100 kullanıcıya öncelik verilecektir.
  • Webinar öncesinde hatırlatma e-postası Etkiniz AB Programı tarafından size iletilecektir.
  • Webinar öncesinden internet bağlantınızın kesintisiz olduğunu ve kulaklığınızın ses iletiminde bir sorun olmadığını kontrol etmeyi unutmayınız.
Etkinlikle ilgili sorularınız için info@etkiniz.eu e-posta adresini kullanabilirsiniz.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.