TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Etkiniz AB Programı ‘Mülteci Haklarını Savunmak ve Lobicilik’ Webinarına Davet Ediyor

Güncelleme Tarihi 18.06.2020
Etkiniz AB Programı, 20 Haziran 2020 Cumartesi günü, saat 14:00’da “Mülteci Haklarını Savunmak ve Lobicilik” konulu webinar düzenliyor.  Webinarda Uluslararası Af Örgütü Savunuculuk ve İHE Program Direktörü Ruhat Sena Akşener katılımcılarla buluşacak.
 
Webinarda mülteci hakları için yetkililerle nasıl iletişim kurulur? Mülteci haklarıyla ilgili izleme çalışmaları nasıl savunuculuk aracı olarak kullanılır? Mülteci haklarına ilişkin güncel savunuculuk ve lobicilik araçları nelerdir? gibi sorulara yanıt verilecek. 
 
 
Webinara kayıt olmak için buradaki linke tıklayabilirsiniz.
 
Önemli Notlar
  • Webinara katılım 100 kişi ile sınırlıdır. Toplantı gidişatını aksatmamak adına etkinlik saatinde 100 kişilik katılım sağlandıktan sonra webinara giriş yapılması mümkün olmayacaktır. 100’den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan ilk 100 kullanıcıya öncelik verilecektir.
  • Webinar öncesinde hatırlatma e-postası Etkiniz AB Programı tarafından size iletilecektir.
  • Toplantıda Anlatan Eller Derneği’nden Pelin Baykan işaret dili tercümesi yapacaktır.
  • Webinar öncesinden internet bağlantınızın kesintisiz olduğunu ve kulaklığınızın ses iletiminde bir sorun olmadığını kontrol etmeyi unutmayınız.
Etkinlikle ilgili sorularınızı info@etkiniz.eu e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.