Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter

Etki Odaklı Tasarım Ve İletişim Programı Başvuruları Başladı

Güncelleme Tarihi 11.07.2019

Yaşama Dair Vakıf'ın ( YADA) Avrupa Birliği tarafından desteklenen “Sivil Diyaloğun Güçlenmesi” Projesi kapsamında STK'lar için düzenlediği etki odaklı tasarım ve iletişim programı İstanbul atölyesi için başvurular başladı. 

STK’ların proje ve programlarını etki odaklı tasarlamalarını, mevcut çalışmalarını etkiyi hesaba katan bir yaklaşımla yeniden düşünmelerini, gündemleştirmek istedikleri meselelerin iletişimini etki ve işbirliği çerçevesinde kurgulamalarını ve hayata geçirmelerini kolaylaştırmak hedefiyle düzenlenecek atölyeye son başvuru tarihi 11 Temmuz 2019 saat: 17:00.

Program 17 Temmuz Çarşamba günü İstanbul’da gerçekleşecek. Program 1 günlük atölye çalışmalarının ardından, katılımcı STK’ların bir bölümüyle yıl sonuna kadar sürecek birebir danışmanlık ve kolaylaştırıcılık atölyeleriyle devam edecek. Danışmanlık sürecine devam edecek STK’larla seçecekleri bir proje/programın sosyal etki odaklı tasarım, uygulama ve ölçme metodolojilerini geliştirmek üzere birebir danışmanlık çalışması yürütülecek.  Program İstanbul’un yanı sıra İzmir, Diyarbakır, Samsun ve Ankara’da da düzenlenecek.
 
 
Başvuru ve Koşullar
 
Programa maksimum 25 STK/inisiyatif/platform/forum/topluluk kabul edilecek. Son başvuru tarihi 11 Temmuz Perşembe, saat 17.00.
 
Sonuçlar en geç 15 Temmuz Pazartesi günü e-mail yoluyla başvuru sahiplerine açıklanacak.
 
Başvuru formuna ulaşmak için lütfen tıklayınız. 
 
Sorularınız için ozunel@yada.org.tr adresiyle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.