Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

eskisehirliyiz.biz - 30.04.2008

Güncelleme Tarihi 08.11.2010

Sivil Toplum Temsilcilerinden Odunpazarına Büyük İlgi  
 
Sivil Toplum Kuruluşlarının Yerel Yöneticilerin gören gözü, tutan eli ve işiten kulağı olduğunu söyleyen Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı’nın destekleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarının katkılarıyla oluşan STGM Eskişehir Yerel Destek Merkezi ve ESYO’nun misafiri olarak Eskişehir’e gelen STK temsilcileri tarihi Odunpazarı Bölgesini ziyaret etti.

STGM’nin 5. Danışma Kurulu toplantısı için Eskişehir’e gelen ve Odunpazarı Belediyesi tarafından ağırlanan STK Temsilcileri, gerçekleştirdikleri yoğun toplantı programı sonrasında Odunpazarı’nın tarihi zenginlikleri arasında tüm yorgunluklarını unuttular.

Beyler Sokak, Kurşunlu Külliyesi ve Atlıhan Geleneksel El Sanatları Çarşısı Başta olmak üzere bölgenin tamamını Odunpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Saffet Çelen ile birlikte gezen konuklar, yapılan çalışmalar için Odunpazarı Belediyesini ve projenin mimarı Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı’yı kutladıklarını ifade ettiler.

Odunpazarı Bölgesinin tarihi güzellikleri arasında düzenlenen gezi sonrası Odunpazarı Belediyesinin davetlisi olarak Eskişehir’in yeni markası Odunpazarı Belediyesi Alaaddin Parkı Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemeğe katılan konuklar, Odunpazarı Belediyesinin Sivil toplum Kuruluşlarına verdiği değerin diğer kuruluşlara örnek olması gerektiğini ifade ettiler.

http://www.eskisehirliyiz.biz/haber/index.asp?sec=1&newscatid=1&newsid=9576

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.